Rabim nasvet

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. apr 2011 16:04

Ker sem te tudi sama okarala, bi ti rada povedala, zakaj. Napačno si se predstavila in tako si dobil občutek, da se res malo zafrkavaš. Po mojem mnenju bi morala povedati, da si mlada slaščičarka, ki pa nimaš kaj dosti prakse in še nabiraš izkušnje. Za brata bi rada naredila eno fensi torto, ne take kot ste jih delali v šoli. Res pa zdaj priznam, da tvojih rosnih osemnajst ne zadošča za ne vem kakšne izkušnje. Kljub vsemu si dobila tudi prijazne nasvete, ki jih boš s pridom uporabila. Sama imam zelo rada mlade ljudi. Mene je zapeljalo tudi to, da na foto albumih objavlja pikapoka3, ki ima res lepe torte. Kakorkoli, vse je jasno. Želim ti lep izdelek. Mogoče se nam malo odkupiš s slikico.

 

naor

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

23. apr 2011 16:17

naor je napisal/a:

Ker sem te tudi sama okarala, bi ti rada povedala, zakaj. Napačno si se predstavila in tako si dobil občutek, da se res malo zafrkavaš. Po mojem mnenju bi morala povedati, da si mlada slaščičarka, ki pa nimaš kaj dosti prakse in še nabiraš izkušnje. Za brata bi rada naredila eno fensi torto, ne take kot ste jih delali v šoli. Res pa zdaj priznam, da tvojih rosnih osemnajst ne zadošča za ne vem kakšne izkušnje. Kljub vsemu si dobila tudi prijazne nasvete, ki jih boš s pridom uporabila. Sama imam zelo rada mlade ljudi. Mene je zapeljalo tudi to, da na foto albumih objavlja pikapoka3, ki ima res lepe torte. Kakorkoli, vse je jasno. Želim ti lep izdelek. Mogoče se nam malo odkupiš s slikico.

 

naor
Moj bog, punca ne sme vpraša, kakšno torto naj naredi bratu. Pa kaj naj sedaj drugič vnaprej da svoj EMŠO, polni naslov, izobrazbo in popis izkušenj ??? Namesto, da bi punco pohvalili in da je njen brat lahko vesel, da ima tako dobro sestro, da mu bo za rojstni dan spekla torto. Dolgo me ni bilo na forum, pa grem danes malo pogledat in me tudi sploh ne bo več nazaj - se bom po tem postu odjavila, ker je kultura komuniciranja nekaterih tu zame nesprejemljiva. violy

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

23. apr 2011 17:18

Pikapoka, jst sem že barvala marcipan, je šlo brez problema (oranžna, rdeča, zelena... s temi barvami imam izkušnje). Barvala sem z barvami v prahu in s tekočimi, kakšne bistvene razlike ni bilo. Če nimaš marcipana ali tičine, poskusi z maso marshmallow fondant za okraševanje: tudi to sem že barvala (temno rdeča, skoraj vijolična, wannabe črna, zelena). http://www.kulinarika.net/recepti/13212/sladice/marshma Upam da uspe! Saša

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. apr 2011 17:21

Marcipan komot lahko barvaš z jedilnimi barvami,.

jade

pikapoka18  

član od: 1.9.2010

sporočila: 25

23. apr 2011 18:08

aham..najlepša vam hvala vsem...moje delo se bo pričelo 26.4. in upam da bo šlo brez zapletov. o svojem izdelku vas bom seznanila :) pikapoka18

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti